Opinie o Nas BEBIKO 1 (od urodzenia) mleko początkowe, płyn - 90ml ( Data ważności 2017.07.21 )

Kategorie

BEBIKO 1 (od urodzenia) mleko początkowe, płyn - 90ml ( Data ważności 2017.07.21 )

Kod produktu: 3119032
Dostępność:
Na zamowienie ( 1 dzień )
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 90 ml
Postać i dawka: płyn doustny
EAN: 3041094518467
szt.
3,30 zł2,64 zł

Bestseller !!! Super oferta.


Wskazania: Bebiko 1 to mleko modyfikowane początkowe typu RTF (ready to feed) czyli gotowe do spożycia. Produkt jest odpowiedni dla niemowląt od urodzenia, gdy nie są karmione piersią  lub po uzgodnieniu z lekarzem, jako uzupełnienie pokarmu naturalnego. Zawiera opatentowaną kompozycję błonnika, LCPUFA oraz nukleotydy.

Przeciwwskazania: Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Bebiko 1 płyn, podobnie jak inne mleka początkowe, powinien być stosowany po zasięgnięciu porady lekarza

Działanie: Marka Bebiko oferuje mleka modyfikowane w pełni dostosowane do potrzeb żywieniowych rozwijającego się dziecka do 3. roku życia. Dzięki kompletnej formule z opatentowaną kompozycją prebiotyków NUTRICIA mleka modyfikowane Bebiko wspierają rozwój zdrowej flory bakteryjnej w jelitach, która jest częścią zdrowego układu pokarmowego.

Nowa receptura linii mlek modyfikowanych Bebiko Junior – dzięki wyższej zawartości witaminy D oraz odpowiednio opracowanej kompozycji kluczowych składników odżywczych – jeszcze lepiej zaspokaja rosnące potrzeby żywieniowe dziecka powyżej 1. roku życia.

Skład: opatentowaną kompozycję błonnika, LC PUFA, nukleotydy

Zawartość opakowania: 90 ml

Dawkowanie: Może być użyte w temperaturze pokojowej lub po podgrzaniu w kąpieli wodnej. Wstrząsnąć przed otwarciem. Nałożyć sterylny smoczek i rozpocząć karmienie. Mleko powinno być przygotowane zawsze bezpośrednio przed spożyciem, nigdy nie należy używać ponownie niewykorzystanej części mleka. Należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza, do żywienia ustnego. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie należy stosować po upływie daty przydatności do spożycia podanej na opakowaniu.

Podmiot odpowiedzialny: NUTRICIA Polska Sp. z.o.o., ul. Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa.

Informacja o produkcie: NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z.o.o., ul. Marka z Jemielnicy 1, 45-952 Opole

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności