Opinie o Nas SOLGAR Białko Serwatki smak czekoladowo - kawowy 454g ( Data ważności 2018.04.30 )

SOLGAR Białko Serwatki smak czekoladowo - kawowy 454g ( Data ważności 2018.04.30 )

Kod produktu: 3217361
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 Jest na Pokornej 2
Opakowanie: 454 g
Postać i dawka: prosz.
EAN: 33984036727
Data ważności: 2018.04.30
szt.
136,00 zł


Whey to go Solgara są wysoce skutecznymi i zaawansowanymi naukowo suplementami białek. Wytwarzane są z mieszaniny, w wyjątkowy sposób produkowanych izolatów i koncentratów białka. Każdy z procesów produkcji ma na celu zwiększenie możliwości wchłaniania oraz wykorzystania białka przez organizm.

Whey to go Solgara są również wzbogacone o dwa cenne składniki: L-Glutaminę w wolnej postaci oraz dodatkowe BCAA, również w postaci wolnej. L-Glutamina jest aminokwasem najpowszechniej występującym w organizmie, odgrywającym kluczową rolę w metabolizmie oraz utrzymaniu mięśni.

Ponadto L-Glutamina pomaga chronić i zapobiegać utracie masy mięśniowej w przypadkach urazów lub dużych obciążeń. BCAA, a w szczególności izoleucyna, leucyna i walina są podstawowymi aminokwasami zaangażowanymi w dostarczanie alternatywnego paliwa pozwalającego na zachowanie tkanki mięśniowej w warunkach stresu oraz metabolizmu mięśni.

 

1 (jedna) płaska miarka (34 g) zawiera:

  • Izolat białka serwatki poddanej mikrofiltracji w przepływie krzyżowym* (z mleka) 16,97 g
  • Fruktoza (z buraków)
  • Koncentrat białka serwatki poddanej mikrofiltracji w przepływie krzyżowym* (z mleka) 4,28 g
  • Kakao holenderskie, czekolada, wanilia i aromat masła Butter Buds
  • L- glutamina 1216 mg
  • Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach w wolnej postaci (leucyna, walina, izoleucyna) (ok. 121 mg każdego aminokwasu w jednej porcji) 364 mg
  • Trójglicerydy o średniej długości łańcucha68 mg
  • Zawiera beta-laktoglobulinę, alfa-laktoalbuminę, glikomakropeptydy kazeinowe, immunoglobulinę, albuminę surowicy wołowej, pozostałe kazeiny, peptydy serwatkowe i laktoferynę.

Płatności