Opinie o Nas SVR SUN SECURE Fluid SPF 50+, 50 ml

Kategorie

SVR SUN SECURE Fluid SPF 50+, 50 ml

Kod produktu: 7068654
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Opakowanie: 50 ml
Postać i dawka:
EAN: 3401360167780
Data ważności: 2019.12.30
szt.
54,34 zł


SUN SECURE Fluide SPF50+  to lekki krem  do ochrony każdej delikatnej skóry ale w szczególności skóry normalnej i mieszanej. Półpłynna  konsystencja idealnie rozsmarowuje sie na skórze i szybko się wchłania nie pozostawiając żadnych smug. Odporny na działanie wody, potu i pocieranie zapewnia optymalną ochronę przeciwsłoneczną.  Idelany dla skóry nadwrażliwej na słońce, dla całej rodziny- niemowląt, dzieci i dorosłych.

Zastosowany przez Laboratorium SVR system ‘Integral Secure Technology’**   działa na wielu poziomach zabezpieczając skórę przed wszystkimi rodzajami promieniowania słonecznego.
1.Chroni powierzchnię skóry dzieki zastosowaniu  nowoczesnych filtrów o szerokim spektrum działania .
>Organiczne filtry SPF50+, fotostabilne

2. Działa antyoksydacyjnie  przez cały czas stosowania kremu : przed, w trakcie oraz po ekspozycji na słońce

3. Regeneruje DNA oraz zapobiega  nowotworom skóry.
>Niacinamid

**SVR's Integral Secure Technology zapewnia ochronę przed oksydacyjnymi uszkodzeniami spowodowanymi UVA, UVB, światłem widzialnym i podczerwonym


WSKAZANIA :
SUN SECURE Fluide SPF 50+ zapewnia bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną dla całej rodziny : niemowląt, dzieci dorosłych a nawet noworodków Do stosowania na twarz.  Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry a w szczególności dla skóry normalnej i mieszanej, także nadwrażliwej na słońce.


GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA:
100% testowany na skórze wrażliwej

Hypoalergiczna formuła gwarantująca bezpieczeństwo: nie zawiera alkoholu, parabenów, olei mineralnych, octocrylenu. Posiada delikatny , pozbawiony alergenów zapach bez właściwości fotouczulających.

STOSOWANIE:
Odpowiednią ilość kremu rozsmarować równomiernie na twarzy przed ekspozycją na słońce Ponawiać  aplikację w miarę potrzeby.

Płatności