Opinie o Nas ASPIRIN PRO 0,5 G - 20 TABL.

Kategorie

ASPIRIN PRO 0,5 G - 20 TABL.

Kod produktu: 5941003
Producent: BAYER SP. Z O.O.
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Acidum acetylsalicylicum
Opakowanie: 20 tabl.
Rodzaj: Lek
EAN: 5908229300213
Data ważności: 2020.01.31
szt.
14,67 zł


Aspirin Pro to wyjątkowy preparat doustny. Zawiera kwas acetylosalicylowy znany przede wszystkim ze swoich właściwości przeciwagregacyjnych. Odpowiada za zmniejszenie skłonności płytek krwi do zlepiania się. W efekcie przeciwdziała tworzeniu się zakrzepów oraz zatorów. Substancja czynna łagodzi ból i obniża gorączkę. Dzieje się to w wyniku zatrzymania czynności enzymu cyklooksygenazy (COX-1). Aspirin Pro ma postać tabletek przeznaczonych do stosowania doustnego.

Płatności