Opinie o Nas BEBILON PEPTI 1 DHA (od urodzenia) preparat mlekozastępczy, proszek - 450g

BEBILON PEPTI 1 DHA (od urodzenia) preparat mlekozastępczy, proszek - 450g

Kod produktu: 6064131
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Dieta eliminacyjna mlekozastępcza
Opakowanie: 450 g
Rodzaj: Suplement diety
EAN: 8718117603268
Data ważności: 2019.12.25
szt.
31,73 zł


Wskazania: Bebilon PEPTI 1 DHA znajduje zastosowanie w przypadku niemowląt wykazujących reakcje alergiczne na białko pokarmowe, w tym białko soi i mleka krowiego, niemowląt ze zwiększoną predyspozycją do alergii pokarmowej, a także w trakcie postępowania diagnostycznego w kierunku wykrycia alergii na białko pokarmowe. Proponowane jest również niemowlętom z chorobą trzewną, cierpiącym z powodu przewlekłej biegunki, kolek, a także częściowej nietolerancji laktozy i sacharozy.

Przeciwwskazania: Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Działanie: Bebilon PEPTI 1 DHA to dietetyczny produkt spożywczy, mlekozastępczy, w postaci proszku, stosowany w przypadku niemowląt do 6 miesiąca życia. Preparat znajduje się w szczelnie zamkniętej puszce, z miarką do dozowania porcji. Został opracowany i przebadany klinicznie, i stanowi alternatywę dla mleka matki, gdy ta z jakichś powodów nie może karmić naturalnym pokarmem. Produkt powinien być przygotowywany zgodnie z załączoną instrukcją i po otwarciu wykorzystany w ciągu 4 tygodni.

Skład: Bebilon PETI 1 DHA to mleko, w skład którego wchodzą m. in. kompozycja prebiotyków GOS - galaktooligosacharydy i FOS - fruktooligosacharydy w ilości 0,8g/100ml korzystnych dla flory jelitowej dziecka, a także długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe LCPUFA z grupy Omega 3 istotne dla prawidłowego rozwoju wzroku.

Zawartość opakowania: proszek 450 g

Dawkowanie: należy stosować indywidualne dawkowanie, w zależności od zapotrzebowania niemowlęcia. Informacje co do dawkowania zawarte na opakowaniu są sugerowane. 

Podmiot odpowiedzialny: NUTRICIA Polska Sp. z.o.o., ul. Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa.

Informacja o produkcie: NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z.o.o., ul. Marka z Jemielnicy 1, 45-952 Opole

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności