Opinie o Nas CALCIUM (Natur produkt), tabletki musujące, pomarańczowe - 0,3g, 12 sztuk

Kategorie

CALCIUM (Natur produkt), tabletki musujące, pomarańczowe - 0,3g, 12 sztuk

Kod produktu: 3138231
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 12 tabl.
Rodzaj: Suplement diety
EAN: 5906204003449
Data ważności: 2019.08.30
szt.
2,00 zł


CALCIUM - suplement diety.

Zastosowanie: Uzupełnienie codziennej diety w wapń. Przeznaczony dla osób dorosłych, dzieci powyżej 10 roku życia oraz dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przeciwwskazania: Ndwrażliwość na jeden ze składników.

Działanie: Suplement diety uzupełnia codzienną dietę w wapń, który jest potrzebny do utrzymania zdrowych zębów, zdrowych kości. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Preparat zalecany dla kobiet w ciąży i matek karmiących jako uzupełnienie codziennej diety w wapń. Dla dzieci i młodzieży w okresie intensywnego wzrostu.

Skład: 3 tabletki zawierają: 900mg wapnia oraz substancje pomocnicze.

Zawartość opakowania: 12 tabletek musujących.

Zalecana porcja: 1 tabletkę rozpuścić w szklance wody. Można spożywać maksymalnie 3 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji spożycia w ciągu dnia.

Podmiot odpowiedzialny: Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o. ul. Nocznickiego 31, 01-918 Warszawa

Informacja o produkcie: Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o. ul. Nocznickiego 31, 01-918 Warszawa

Informacje dodatkowe:Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności