Opinie o Nas CALPEROS 500, kapsułki twarde - 30 sztuk

Kategorie

CALPEROS 500, kapsułki twarde - 30 sztuk

Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Calcium carbonicum
Opakowanie: 30 kaps. (2 x15)
Rodzaj: Lek
EAN: 5909990694921
Data ważności: 2024.10.31
szt.
14,18 zł

CALPEROS 500 - suplement diety.

Zastosowanie: Stany zwiększonego zapotrzebowania na wapń (okres intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży, ciąża, laktacja), mała podaż wapnia w diecie, zaburzenia wchłaniania zwrotnego wapnia z kanalików nerkowych, hipokalcemia z hiperfosfatemią u pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek i zapobieganie wzmożonej pobudliwości nerwowo-mięśniowej, profilaktyka i leczenie osteoporozy, stany po długotrwałym unieruchomieniu, rekonwalescencja po złamaniach kości. Pomocniczo w przeziębieniu i chorobach alergicznych.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, hiperkalcemia, ciężka hiperkalciuria, kamica nerkowa, równoległe stosowanie glikozydów naparstnicy.

Działanie: Stosowany w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń (okres intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży, ciąża, laktacja), przy małej podaży wapnia w diecie, w zaburzeniach wchłaniania zwrotnego wapnia z kanalików nerkowych, hipokalcemii z hiperfosfatemią u pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek i jako zapobieganie wzmożonej pobudliwości nerwowo-mięśniowej, w profilaktyce i leczeniu osteoporozy, w stanach po długotrwałym unieruchomieniu, rekonwalescencji po złamaniach kości. Pomocniczo w przeziębieniu i chorobach alergicznych.

Skład: Węglan wapnia 500 mg, co odpowiada 200 mg jonów wapnia. Substancje pomocnicze: magnezu stearynian, talk, dwutlenek tytanu, indygotyna, laurylosiarczan sodu, dwutlenek siarki, woda oczyszczona, żelatyna.

Zawartość opakowania: 30 kapsułek.

Dawkowanie: Doustnie, najlepiej podczas posiłku. Dorośli. Zwykle 1–2 kaps. preparatu w dawce 500 mg 2–3 ×/d lub 1 kaps. preparatu w dawce 1 g 1–3 ×/d; maks. 1200 mg wapnia zjonizowanego na dobę. Dzieci po 7. roku życia i młodzież 1 kaps. preparatu w dawce 500 mg 1–3 ×/d.

Podmiot odpowiedzialny:T eva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa

Informacja o produkcie: Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa

Informacje dodatkowe:Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Bestseller !!! Super oferta.

Płatności