Opinie o Nas Candi Biotix globulki dopochwowe 2g 10 sztuk

Kategorie

Candi Biotix globulki dopochwowe 2g 10 sztuk

Kod produktu: 9054746
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 Jest na Pokornej 2
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 10 glob.a 2g
Postać i dawka: glob.dopochw.
EAN: 8032894020057
Data ważności: 2019.12.31
szt.
43,20 zł36,91 zł


Dawkowanie:
Globulkę należy umieścić głęboko w pochwie, najlepiej wieczorem przed snem. Zaleca się stosowanie dawki w ilości jednej globulki dziennie przez pięć dni z rzędu, a następnie po jednej globulce co drugi dzień do końca opakowania.

Skład:
Każda globulka 2 g zawiera: matryca lipidów trójglicerydowych, olejki eteryczne otrzymane z: Boswellia serrata, Leptospermum scoparium, Aniba rosaeodora, Pelargonium graveolens, Cymbopogon martinii, Lavandula angustifolia, Achillea millefolium, Laurus nobilis, Salvia sclarea, Salvia lavaclulifolia Vahl, Thymus vulgaris, Rosa damascena, wyciąg z pestek grejpfruta (GSE), witamina E (octan D,L- alfa- tokoferylu), linalol, geraniol, D-limonen, farnezol, eugenol, benzoesan benzylu.

Wskazania:
Globulki dopochwowe Candi Biotix przeznaczone są do stosowania w celu uzyskania efektu ochronnego, odświeżającego i nawilżającego. Kompleks wyciągu z pestek grejpfruta GSE i olejków eterycznych na matrycy trójglicerydów tworzy odpowiednią powłokę, która ogranicza parowanie, chroni błonę śluzową przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi, a ponadto tworzy mikrośrodowisko niesprzyjające rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów, działając ochronnie, łagodząco i nawilżająco.CANDI BIOTIX globulki dopochwowe to preparat służący do ochrony błony śluzowej pochwy na bazie olejków eterycznych i wyciągu z pestek grejpfruta. Jest to w swoim składzie INNOWACYJNY PREPARAT do ochrony intymnej dla kobiet oparty na specyficznej synergii kompleksu olejków eterycznych o szerokim spektrum działania, a także dodatkowo wyciągu z pestek grejpfruta. Działa ochronnie, odświeżająco, nawilżająco znajdując zastosowanie w profilaktyce bakteryjnych stanów zapalnych pochwy jak również stanów zagrożenia grzybicą pochwy. Zagrożenie tymi schorzeniami jest bardzo powszechne u kobiet narażonych poprzez różne agresywne czynniki zewnętrzne na ich wystąpienie. Stąd możliwość wspomagania ochrony intymnej jest niezwykle istotna i ważna dla codziennego komfortu życia każdej kobiety. Preparat jest zalecany zwłaszcza dla kobiet posiadających szczególnie wrażliwą, delikatną i podatną śluzówkę na podrażnienia oraz nawracające stany zapalne, wspomagając w łagodzeniu dolegliwości intymnych jak podrażnienia, świąd, pieczenie. Preparat znajduje m.in. szerokie zastosowanie u kobiet z nawracającymi stanami zapalnymi w tym grzybicami pochwy, także w okresie ciąży, u kobiet z dyskomfortem, suchością i podrażnieniem pochwy w okresie menopauzy i po menopauzie, u kobiet z podrażnieniami wynikającymi również ze stosunków płciowych oraz stanowi szybką pomoc w nagłych sytuacjach wystąpienia zagrożeń infekcją m.in. w podróży, korzystanie z basenu, nad morzem.

Opakowanie: 10 globulek.

Płatności