Opinie o Nas CARDIAMIDUM, krople doustne - 0,25g, 15ml

CARDIAMIDUM, krople doustne - 0,25g, 15ml

Dostępność:
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Nicethamidum
Opakowanie: 15 ml (fl.)
Rodzaj: krop.doustne, roztwór 0,25 g/ml
EAN: 5909990163113
szt.
0,99 zł


CARDIAMID - suplement diety.
Cardiamid z kofeiną krople - suplement diety zawierający kofeinę, witaminę B6 oraz naturalne wyciągi roślinne z owoców głogu, korzenia żeń-szenia, nasion guarany.

Zastosowanie: Zmęczenie.

Przeciwwskazania: Nie zaleca się stosowania u osób z nadciśnieniem tętniczym. Nie stosować w przypadku nawrażliwości na którykolwiek ze składników. Spożywanie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający

Działanie: Kofeina pomaga w zmniejszeniu zmęczenia psychicznego i poprawie koncentracji. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymywania prawidłowych funkcji psychologicznych.

Skład: Glicerol (rozpuszczalnik), sorbitol (stabilizator), glikol (rozpuszczalnik), kwas L-askorbinowy (regulator kwasowości), kofeina bezwodna, wyciąg z owoców głogu, wyciąg z korzenia żeń-szenia, cytrynian sodu (regulator kwasowości), wyciąg z nasion guarany, aromat, sorbinian potasu (substancja konserwująca), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Zawartość opakowania: Buteleczka 100 ml.

Zalecana porcja: 2 ml płynu (40 kropli) 2 razy dziennie. Preparat zawiera w swoim składzie surowce wykazujące naturalną gorycz, dlatego krople można podawać w niewielkiej ilości wody, soku owocowego lub na cukier. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Podmiot odpowiedzialny: Adamed Sp. z o.o. Pieńków 149 05-152 Czosnów

Informacja o produkcie: Adamed Sp. z o.o. Pieńków 149 05-152 Czosnów

Informacje dodatkowe: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności