Opinie o Nas CEMAX FORTE, tabletki - 1g, 10 sztuk

Kategorie

CEMAX FORTE, tabletki - 1g, 10 sztuk

Kod produktu: 8836102
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 Jest na Pokornej 2
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 10 tabl.
Rodzaj: Suplement diety
EAN: 5907695210811
Data ważności: 2020.10.31
szt.
9,43 zł


CEMAX FORTE - suplement diety

Zastosowanie: Niedobory witaminowe.

Przeciwwskazania: Niezalecany dla osób wrażliwych i uczulonych na składniki tabletki oraz z kamicą nerkową, chorych na cukrzycę i choroby krwi. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Działanie: Witamina C: pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu przez co zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Skład: Kwas L-askorbinowy, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), hydroksypropylometyloceluloza (substancja spulchniająca); stearynian magnezu, dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające), butylohydroxytoluen (substancja przeciwutleniająca), otoczka o składzie: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, talk, skrobia kukurydziana, trójglicerydy, barwniki: dwutlenek tytanu, ryboflawina.

Zawartość opakowania: Tabletki, 14 sztuk.

Zalecana dawka: Jako uzupełnienie diety osób dorosłych: 1 tabletkę w ciągu dnia przed lub po posiłku, popić wodą, nie rozgryzać.

Podmiot odpowiedzialny: BIOFARM Sp. z o.o. ul. Wałbrzyska 13, 60-198 Poznań Polska

Informacja o produkcie: BIOFARM Sp. z o.o. ul. Wałbrzyska 13, 60-198 Poznań Polska

Informacje dodatkowe:Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności