Opinie o Nas DEFLEGMIN, tabletki - 0,03g, 20 sztuk

Kategorie

DEFLEGMIN, tabletki - 0,03g, 20 sztuk

Kod produktu: 3624101
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Ambroxolum
Opakowanie: 20 tabl. (blister)
Postać i dawka: tabl. 0,03 g
EAN: 5909990369317
Data ważności: 2019.10.31
szt.
9,02 zł


Wskazania: Preparat stosowany w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych przebiegających z utrudnieniem odkrztuszania gęstej, nadmiernie lepkiej wydzieliny oskrzelowej..

Przeciwwskazania: Uczulenie (nadwrażliwość) na chlorowodorek ambroksolu lub którykolwiek z pozostałych składników leku.

Działanie: Preparat stosowany w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych przebiegających z utrudnieniem odkrztuszania gęstej, nadmiernie lepkiej wydzieliny oskrzelowej, np. ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli i jego zaostrzenia, astmatyczne zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, rozstrzenia oskrzeli, zapalenie krtani, zapalenie zatok obocznych nosa.

Skład: 1 tabletka zawiera 30mg ambroksolu chlorowodorku. Substancje pomocnicze: laktoza, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna, magnezu stearynian.

Zawartość opakowania: tabletki, 20 sztuk.

Dawkowanie: Dorośli: 1 tabl. 3 razy dziennie, a następnie dawkę zmniejszyć do 1 tabl. 2 razy dziennie. U dzieci od 6 do 12 lat: 1/2 tabl. 2 do 3 razy na dobę. Tabletki należy przyjmować po posiłku, popijając niewielką ilością płynu.

Podmiot odpowiedzialny:ICN Polfa Rzeszów S.A., ul. Przemysłowa 2, 35-959 Rzeszów.

Informacja o produkcie: ICN Polfa Rzeszów S.A., ul. Przemysłowa 2, 35-959 Rzeszów.

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności