Opinie o Nas Avene Tolerance Extreme Mleczko oczyszczające bez spłukiwania 200 ml

Kategorie

Avene Tolerance Extreme Mleczko oczyszczające bez spłukiwania 200 ml

Kod produktu: 7060761
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 Jest na Pokornej 2
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 200 ml
Postać i dawka:
EAN: 3282770053104
Data ważności: 2019.07.19
szt.
50,99 zł


Tolerance Extreme mleczko oczyszczające zawiera tylko 6 składników aktywnych, które zostały specjalnie wyselekcjonowane pod względem czystości, skuteczności i bezpieczeństwa. Nie zawiera żadnych dodatków, które mogłyby wywoływać podrażnienie skóry.

 

Tolerance Extreme mleczko oczyszczające jest oparte na dwóch unikalnych i opatentowanych procesach: 1. produkcja i pakowanie w warunkach całkowitej sterylizacji (E.T.S. System); 2. Nowatorski system zamknięcia D.E.F.I chroniący sterylność produktu od momentu otwarcia przez cały okres jego stosowania bez zastosowania konserwantów.

 

Tolerance Extreme mleczko oczyszczające jest bogate w wodę termalną z Uzdrowiska Dermatologicznego Avene o właściwościach kojących i łagodzących podrażnienia. Mleczko oczyszczające pozostawia skórę czystą i świeżą przywracając jej komfort. Nie wymaga spłukiwania.

 

Stosowanie
Mleczko oczyszczające należy stosować rano I wieczorem , nakładając na twarz I szyję opuszkami palców delikatnie masując skórę. Po dokładnym oczyszczeniu skóry należy nałożyć krem kojący I łagodzący podrażnienia Tolerance Extreme. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Produkt hipoalergiczny. Należy unikać kontaktu z oczami.

Płatności