Opinie o Nas FEMISTINA Dla zdrowia dróg moczowych 10 kapsułek na dzień + 10 kapsułek na noc

Kategorie

FEMISTINA Dla zdrowia dróg moczowych 10 kapsułek na dzień + 10 kapsułek na noc

Dostępność:
Na zamowienie ( 1 dzień )
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 10 kaps. (+ 10 kaps.)
Rodzaj: kaps.
EAN: 8052789650114
szt.
66,10 zł58,25 zł

FEMISTINA Dla zdrowia dróg moczowych 10 kaps na dzień + 10 kaps na noc

Suplement diety

Femistina zapewnia 24 – godzinną ochronę przed uropatogenami, poprzez unikalną kompozycję składników, zatwierdzoną europejskim patentem EP 2895180. Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniem klinicznym.

Femistina tworzy potrójny mechanizm zabezpieczający układ moczowy zarówno w ostrej fazie zapalenia, jak i w profilaktyce nawrotów zapalenia pęcherza.

 • Infekcje bakteryjne dróg moczowych. Zapalenie pęcherza bakterią E. coli jako środek pomocniczy przy atybiotykoterapii.
 • Nawracające zapalenie pęcherza. Profilaktyka na częste i uciążliwe nawroty zapalenia dróg moczowych.
 • Prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.Dobre samopoczucie dróg moczowych bez infekcji bakteryjnych.
 • Produkt nie zawiera glutenu, laktozy i cukru ( sacharozy).

D-mannoza a zapalenie pęcherza

 • Naturalny cukier, występujący w małych ilościach w ludzkim organizmie. W ochronie dróg moczowych kluczowe są zdolności anty-adhezyjne d-mannozy. Łatwo przylega zarówno do pojedynczych bakterii, jak i do kolonii, które zagnieździły się w nabłonku pęcherza moczowego. Przyłączając się do pojedynczych, wolno pływających bakterii, uniemożliwia im adhezję do nabłonka, dzięki czemu zapobiega kolonizacji. Skolonizowane skupisko bakterii „obciąża” mechanicznie, poprzez przyłączanie się do niego. W momencie oddawania moczu, obciążone gniazdo bakterii, zostaje wypłukane na zewnątrz organizmu. W opatentowanej formule Femistina, d-mannoza zapewnia ochronę dróg moczowych w trakcie dnia. Jest bezpieczna dla organizmu, ponieważ nie jest metabolizowana w układzie pokarmowym, nie wykazuje skutków ubocznych i nie wpływa na poziom cukru.

Arbutyna a bakterie w moczu

 • Hamuje przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych. Jej zdolności anty-adhezyjne są kluczowe w przypadku mannozoopornych szczepów bakterii. Arbutyna zapewnia ochronę anty-adhezyją w trakcie nocy. Jej właściwości wykorzystywane są równiej w mechanizmie anty-internalizacji. Arbutyna utrudnia przenikanie bakterii do wnętrza komórki, wykazuje również działanie przeciwbakteryjne i lekko moczopędne.

Berberyna

 • Jest naturalnym alkaloidem roślinnym. Działa przeciwzapalnie oraz hamuje formowanie biofilmu bakteryjnego w obrębie nabłonka pęcherza moczowego. Femistina korzysta z tych właściwości w mechanizmie usuwania bakterii z wnętrza komórek.

Brzoza brodawkowata

 • Ma wpływ na poprawę wydalania moczu, działając diuretycznie. Działa również odkażająco. Aktywnie uczestniczy w 2 mechanizmach ochronnych: zapobiega internalizacji bakterii do wnętrza komórek i wspomaga usuwanie patogenów z komórek urotelialnych, jeżeli już się tam zagnieździły.

Składniki:

biała kapsułka składniki: D-mannoza, srodki przeciwzbrylające: talk, (Nano) dwutlenek krzemu, sole magnezowe z kwasów tłuszczowych. Żelatyna. (może zawierać śladowe ilości dwutlenku siarki), Barwnik: dwutlenek tytanu.

Żółta kapsułka składniki: Mącznica lekarska ( Arctostaphylos uva-ursi (L.) Spreng) ekstrakt z liści E/D 1:3; Brzoza brodawkowata ( Betula pendula Roth.) ekstrakt z liści, Siarczan berberyny ( z kory Berberis aristata DC), Środki przeciwzbrylające: talk, dwutlenek krzemu, sole magnezu z kwasów tłuszczowych. Żelatyna ( może zawierać śladowe ilości dwutlenku siarki), Barwnik: tlenek żelaza.

Informacje dodatkowe:

 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
 • Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.
 • Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie).
 • Nie należy go stosować po terminie ważności.
 • Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu , bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Płatności