Opinie o Nas (Rec.) Izotek kaps. 20mg x 60

(Rec.) Izotek kaps. 20mg x 60

Kod produktu: 8075933
Dostępność:
Jest na Pełczyńskiego 32 Jest na Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Isotretinoinum
Opakowanie: 60 kaps. (6 blist.po 10 szt.)
Postać i dawka: kaps.elast. 0,02 g
EAN: 5909990891764
szt.
90,00 zł

Bestseller !!! Super oferta.


Izotek kaps. 20mg x 60

Lek dostępny tylko na receptę lekarską.

Odbiór osobisty w aptece Gold ul. Pokorna 2 lok.U03 w Warszawie.Izotek – skuteczna walka z trądzikiem.

Szukając skutecznych i bezpiecznych sposobów na trwałe pozbycie się trądzika, warto sprawdzić działanie Izoteku. Nie zawsze bowiem terapia przeprowadzona za pomocą domowych sposobów pielęgnacyjnych czy dostępnych na rynku różnego rodzaju maści, kremów czy żeli przyniesie pożądane skutki, zwłaszcza jeśli występujący trądzik ma tendencje do pozostawiania blizn i trudnego gojenia się. Kuracja Izotekiem to idealny sposób na odzyskanie zdrowego i ładnego wyglądu skóry, choć efekty nie będą widoczne od razu. Izotek jest lekiem wydawanym na receptę, jego przyjmowanie należy więc skonsultować z lekarzem dermatologiem. Głównym składnikiem Izoteku jest pochodna od witaminy A – izotretynoina. To właśnie ona zapewnia pełen sukces w leczeniu trądziku, gdy inne preparaty nie przynoszą efektów.

Działanie izotretynoiny.

Dzięki zawartości izotretynoiny Izotek skutecznie niszczy środowisko rozwoju trądzika. W znacznym stopniu zmniejsza wydzielanie sebum, a przez obkurczanie gruczołów reguluje gospodarkę jego produkcji. Izotek jest również właściwą bronią na zaskórniki, niwelując już te powstałe, jak i zapobiegając tworzeniu się nowych. Działanie Izoteku jest efektywne również ze względu na eliminowanie źródła bakterii i stanów zapalnych skóry,  wspomagając ich likwidowanie, jak i przeciwdziałając ich nawrotom.

Dla kogo kuracja Izotekiem?

Ze względu na swoje właściwości Izotek jest obecnie najskuteczniejszym preparatem w leczeniu trądziku. Zalecany jest przez lekarzy dermatologów zarówno przy trądziku z tendencją do bliznowacenia czy nawrotów, jak i z silnym łojotokiem. Izotek będzie odpowiednim lekiem, zarówno dla osób, które wcześniej w żaden sposób nie walczyły z trądzikiem, jak i dla tych, którym inne preparaty nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Zastosowanie tego leku jest również optymalnym rozwiązaniem pod względem kosztów terapii. Cena Izoteku to około 120 złotych za 60 kapsułek. Porównując więc z innymi środkami cena Izoteku nie jest wygórowana, zwłaszcza jeśli wziąć przy tym pod uwagę bardzo dobre rezultaty leczenia tym preparatem.

Dlaczego Izotek jest na receptę?

Jeśli w wyszukiwarce internetowej wpiszemy frazę Izotek apteka warszawa , to uzyskamy wiele rekordów, z informacją, gdzie ów lek możemy kupić, nawet online. Niestety ze względu na swoje właściwości, Izotek jest lekiem wydawanym tylko na receptę. Izotretynoina może bowiem silnie  oddziaływać między innymi na pracę wątroby czy trzustki. Przeprowadzenie odpowiednich badań i właściwe dostosowanie dawki wykluczy jednak złe działanie preparatu na organizm, dlatego tak ważne jest, by kuracja poprzedzona była szczegółowym wywiadem z lekarzem, zarówno pod względem przyjmowanych leków, jak i stanu zdrowotnego pacjenta. Wytwarzane na bazie witaminy A środki są również niebezpieczne dla płodu, dlatego przed terapią zalecane jest zrobienie testu ciążowego, a wraz z lekiem pacjentki przyjmują również tabletki antykoncepcyjne.

Jak długo trwa terapia?

W zależności od rodzaju i nasilenia schorzenia leczenie trwa od 16 do 24 tygodni. Izotek przyjmowany jest doustnie podczas posiłku. Środek ten silnie oddziałuje na skórę, dlatego podczas kuracji należy unikać częstego i nadmiernego kontaktu ze słońcem, zrezygnować z preparatów ścierających i peelingujących, a także nawet do 6 miesięcy po zaprzestaniu leczenia nie stosować depilacji woskiem.  Podczas przyjmowania leku mogą wystąpić skutki uboczne jak: wysychanie błon śluzowych i gardła, zapalenie spojówek, krwotoki z nosa, bóle głowy, a nawet pojawienie się wydzieliny białka i krwi w moczu. W przypadku uciążliwych bądź niepokojących skutków należy natychmiast skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

 

Płatności