Opinie o Nas KLORANE Zestaw Balsam + Szampon na bazie chininy i wit. B

Kategorie

KLORANE Zestaw Balsam + Szampon na bazie chininy i wit. B

Kod produktu: 7066378
Dostępność:
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 200 ml (+200 ml)
Rodzaj:
EAN: 5901602113912
szt.
39,99 zł


Szampon na bazie chininy i witamin B
WYPADANIE WŁOSÓW Mycie i pielęgnacja
Wyciąg z chinowca połączony z kompleksem witamin z grupy B i wprowadzony do bardzo delikatnej bazy myjącej, która ułatwia rozczesywanie i nadaje puszystość, to prawdziwe źródło energii, siły i witalności, przeznaczone w szczególności do włosów zmęczonych. Wyciąg pobudza mikrokrążenie podskórne i wzmacnia cebulki, przyczyniając się w ten sposób do wzrostu zdrowych i silnych włosów. Hipoalergiczny.

Zastosowanie:
Jedno umycie szamponem wystarczy. Dokładnie wypłukać. W przypadku kontaktu z oczami, obficie je przepłukać. Szampon stanowi idealne uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów KLORANE.

Udowodniona skuteczność:
Szampon na bazie chininy i witamin B KLORANE ceniony jest, ponieważ skutecznie nadaje włosom witalność (94%), siłę (88%) oraz sprężystość (91%).

Uzupełnij działanie wzmacniające szamponu stosując Balsam na bazie chininy i witamin B KLORANE, który ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom wytrzymałość.


Balsam na bazie chininy i witamin B
WYPADANIE WŁOSÓW Mycie i pielęgnacja
Balsam na bazie chininy i witamin B KLORANE, posiada właściwości pobudzające i odżywcze. Pomaga włosom odzyskać siłę, witalność i połysk. Jego formuła zawiera składnik ułatwiający układanie i modelowanie włosów, jak również ich rozczesywanie. Hipoalergiczny.

Zastosowanie:
Nakładać na całą długość wytartych ręcznikiem włosów i końcówki. Pozostawić na 2 do 3 minut, rozczesać, a następnie dokładnie spłukać. Unikać kontaktu z oczami.

Udowodniona skuteczność:
Już po pierwszym zastosowaniu włosy odzyskują siłę i puszystość.

Płatności