Opinie o Nas MAGVIT B6, tabletki dojelitowe - 50 sztuk

Kategorie

MAGVIT B6, tabletki dojelitowe - 50 sztuk

Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Magnesii lactas, Pyridoxini hydrochl.
Opakowanie: 50 tabl. (blistry)
Rodzaj: tabl.dojelit. 0,048g Mg+5mg
EAN: 5909990462322
Data ważności: 2022.09.30
szt.
13,20 zł12,00 zł

Wskazania: Preparat profilaktycznie stosuje się: w stanach przewlekłego zmęczenia fizycznego i psychicznego, podczas nasilonej pracy umysłowej i fizycznej, w sytuacjach wywołujących stres i nadpobudliwość nerwową, w zaburzeniach snu.

Przeciwwskazania: Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Działanie: Magvit B6 jest preparatem zawierającym sól magnezową kwasu mlekowego oraz  witaminę B6 w postaci chlorowodorku pirydoksyny. 

Magnez reguluje przepływ jonów w komórce - zmniejsza pobudliwość nerwowo-mięśniową.
Działa synergistycznie z jonami wapnia w tworzeniu  struktury kości. Objawami niedoboru magnezu są nadpobudliwość, trudności z koncentracją uwagi i zasypianiem, zwiększona podatność na stresy oraz zaburzenia pracy mięśni. Niedobór magnezu zwiększa ryzyko nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, zawału serca oraz zaburzeń rytmu pracy serca. 

Witamina B6 ułatwia wchłanianie i transport magnezu z przewodu pokarmowego do krwi, a następnie przez błony biologiczne do wnętrza komórek oraz zmniejsza ilość magnezu wydalanego z moczem, co pozwala na zabezpieczenie prawidłowej wewnątrzkomórkowej puli magnezu. Ponadto, ilość witaminy B6 zawarta w jednej tabletce preparatu Magvit B6 jest wystarczająca do profilaktycznego zabezpieczenia organizmu człowieka przed jej niedoborem. Awitaminoza B6 u człowieka może przejawiać się stanem zapalnym skóry i błon śluzowych, zaburzeniami psychicznymi, drgawkami, zapaleniem wielonerwowym oraz niedokrwistością wynikającą z niedoboru hemoglobiny.

Skład: 1 tabletka zawiera 470 mg dwuwodnego mlecznu magnezu, 5 mg witaminy B6

Zawartość opakowania: 50 tabletek

Dawkowanie: Profilaktycznie: Dorośli i dzieci od 12 r.ż. (młodzież) - 1 raz na dobę 2 tabletki lub 1 do 2 tabletek 2 razy na dobę. Młodsze dzieci na zalecenie lekarza.

Leczniczo: Wyłącznie z przepisu lekarza.

Podmiot odpowiedzialny: Angelini Pharma Polska Sp. z o.o., ul. Podleśna 83, 05-552 Łazy

Informacje o produkcie: Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.ul. Podleśna 83, 05-552 Łazy

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Bestseller !!! Super oferta.

Płatności