Opinie o Nas MENTHOLAXIN, płyn doustny - 125g

Kategorie

MENTHOLAXIN, płyn doustny - 125g

Dostępność:
Na zamowienie ( 1 dzień )
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Paraffinum liguidum, Menthae ol.
Opakowanie: 125 g
Rodzaj: Lek
EAN: 5909990322619
szt.
4,70 zł

Bestseller !!! Super oferta.


Wskazania: w zaparciach, zwłaszcza chronicznych, jako środek przeczyszczający.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników, ból brzucha o nieustalonej przyczynie, ostre stany zapalne w obrębie przewodu pokarmowego np. zapalenie wyrostka robaczkowego.

Działanie: przeczyszczające.

Możliwe działania niepożądane: jak każdy lek, Mentholaxin może powodować działania niepożądane. Przewlekłe jego stosowanie może doprowadzić do zmian zapalnych w węzłach chłonnych, wtórnych zaparć, niedoboru witamin A, D, E i K, zaburzeń stężenia jonów.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych należy zaprzestać stosowania leku i powiadomić o nich lekarza.

Skład: 100 g płynu zawiera 99,9 g parafiny ciekłej (substancja czynna) oraz substancję pomocniczą: olejek mięty pieprzowej.

Zawartość opakowania: 125 g płynu.

Dawkowanie: doustnie, 1-3 łyżki stołowe na noc lub rano na czczo. Działanie przeczyszczające występuje po kilku godzinach od zastosowania. Lek przeznaczony jest do stosowania doraźnego. Jeśli po kilku dniach stosowania leku nie ma poprawy, należy skontaktować się z lekarzem.

Podmiot odpowiedzialny: Farmina Sp. z o.o., ul. Lipska 44, 31-721 Kraków.

Informacja o produkcie: Farmina Sp. z o.o., ul. Lipska 44, 31-721 Kraków.

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności