Opinie o Nas MULTIBIOTIC, maść – 1g, 10 saszetek

Kategorie

MULTIBIOTIC, maść – 1g, 10 saszetek

Dostępność:
Na zamowienie ( 1 dzień )
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Neomycinum, Bacitracinum, Polymyxini B
Opakowanie: 10 sasz.a 1g
Rodzaj: Lek
EAN: 5909990948901
szt.
12,32 zł

Wskazania: zapobieganie zakażeniom wtórnym drobnych ran ciętych, zadrapań, otarć i oparzeń. Pierwotne i wtórne bakteryjne zakażenia skóry (np. zakażone niewielkie rany, zakażenia bakteryjne skóry w oparzeniach i odmrożeniach), wywołane przez bakterie Gram-dodatnie (gronkowce, paciorkowce) oraz Gram-ujemne pałeczki, w tym bakterie z rodzaju Pseudomonas. 

Przeciwwskazania: uczlenie na którykolwiek ze składników leku, nie stosować na błony śluzowe, nie stosować na głębokie ub kłute rany oraz na ciężkie oparzenia, nie stosować do oczu, nie stosować na sączące zmiany chorobowe skóry, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, ciąża, laktacja.

Działanie: przeciwbakteryjne.

Skład: 1g maści zawiera: substancje czynne: siarczan neomycyny 5mg, bacytracyna cynkowa 10mg, siarczan polimyksyny B 0,833mg oraz substancje pomocnicze.

Zawartość opakowania: maść, 10 saszetek po 1 g

Dawkowanie: lek jest przeznaczony do stosowania na skórę. Przed każdym nałożeniem maści umyć chore miejsce mydłem i wodą, po czym dokładnie wysuszyć skórę i pokryć cienką warstwą maści. Stosować 2-5 razy w ciągu doby w jednakowych odstępach czasu. Pokryte maścią chore miejsce może być zabezpieczone jałowym ochronnym opatrunkiem gazowym. Leczenie nie powinno trwać dłużej niż 7 dni. 

Podmiot odpowiedzialny: CHEMA - ELEKTROMET Spółdzielnia Pracy, ul. Przemysłowa 9, 35-105 Rzeszów

Informacja o produkcie: CHEMA - ELEKTROMET Spółdzielnia Pracy, ul. Przemysłowa 9, 35-105 Rzeszów

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Bestseller !!! Super oferta.

Płatności