Opinie o Nas Mycosan Grzybica Paznokci 10ml

Kategorie

Mycosan Grzybica Paznokci 10ml

Kod produktu: 9061600
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 10 ml
Postać i dawka: serum
EAN: 8718309700607
Data ważności: 2018.12.31
szt.
71,60 zł57,29 zł


Mycosan posiada w swoim składzie unikalną, opatentowaną kompozycję, która zabija grzyby wywołujące grzybicę paznokci. Mycosan jest w stanie wnikać głęboko w paznokieć, tak więc grzyby usuwane są skutecznie. Produkt mogą stosować też osoby chore na cukrzycę oraz dzieci. Produkt jest wyposażony w wygodny dla użytkownika pędzelek ułatwiający miejscowe nakładanie. Jest to pełna kuracja, tak więc inne produkty, takie jak pilniczki lub zmywacz do paznokci nie są wymagane do skuteczności kuracji.

Mycosan jest całkowicie bezzapachowy i bezbarwny.

Mycosan nie wchłania się przez skórę, a zatem można go stosować także u dzieci od 4. roku życia i starszych. Mycosan nie zawiera substancji mogących spowodować problemy u pacjentów z astmą.

Stosowanie:

Mycosan powinno się stosować dwa razy dziennie, aby skutecznie zwalczyć grzybicę paznokci. W przypadku nawrotu, w krótkim czasie można natychmiast rozpocząć stosowanie Mycosan.

• Stosuj Mycosan dwa razy dziennie na chorobowo zmienioną powierzchnię paznokcia przez nieprzerwany okres co najmniej czterech tygodni.
• Pozostaw preparat do wyschnięcia na jedną minutę.
• Zacznij spiłowywać paznokcie po upływie 2 tygodni. Starannie ścieraj pilniczkiem chorobowo zmieniony paznokieć raz w tygodniu korzystając z pilniczków, które znajdują się w opakowaniu produktu. (Uwaga: Stosuj jeden pilniczek na jeden paznokieć, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się grzybicy).

Opakowanie zawiera 10ml produktu.

Płatności