Opinie o Nas NAILNER SZTYFT PRZECIW GRZYBICY PAZNOKCI - - 4 ML

Kategorie

NAILNER SZTYFT PRZECIW GRZYBICY PAZNOKCI - - 4 ML

Kod produktu: 9055839
Producent: YOUMEDICAL
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 Jest na Pokornej 2
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 4 ml
Postać i dawka:
EAN: 8718053570716
Data ważności: 2018.11.30
szt.
34,34 zł

Bestseller !!! Super oferta.


Skład:

Mleczan etylu, kwas mlekowy, olejek cyprysowy, olejek lawendowy, olejek z drzewa herbacianego,  limonen, woda, geraniol, linalol.


Działanie:

Tworzy środowisko niekorzystne do rozwoju dermatofitów  

Szybkie i widoczne rezultaty

Testowany klinicznie

Opatentowana formuła

Efekty widoczne w momencie odrastania paznokcia


Dawkowanie:

Nanieść  na czyste i suche  paznokcie. Jeżeli paznokcie są polakierowane, należy przed zastosowaniem produktu usunąć z nich lakier. Produkt nanosić  na całą powierzchnię zniszczonego paznokcia oraz na spodnią cześć końcówki paznokcia. Stosować 2 razy dziennie (rano i wieczorem) przez  4 tygodnie. Po naniesieniu produktu pozostawić na 1-2 minuty do wyschnięcia. Po tym czasie można  założyć skarpetki, buty czy rękawiczki. Po 4 tygodniach od rozpoczęcia stosowania należy kontynuować stosowanie produktu raz dziennie, aż do wyrośnięcia zdrowego paznokcia w miejsce zainfekowanego grzybicą.

Nailner® Sztyft  Stop paznokciom zniszczonym przez grzybicę może być stosowany zapobiegawczo, 1 raz dziennie, aby uniknąć zarażenia grzybicą paznokci.


Środki ostrożności:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami i/lub błonami śluzowymi.  W razie wystąpienia alergii zaprzestać używania produktu. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Produkt łatwopalny. Zawsze dokładnie domykać sztyft po zastosowaniu.


Płatności