Opinie o Nas NEO-ANGIN SPRAY, roztwór na błonę śluzową jamy ustnej i gardła - 30ml

Kategorie

NEO-ANGIN SPRAY, roztwór na błonę śluzową jamy ustnej i gardła - 30ml

Producent: DIVAPHARMA GMBH
Dostępność:
Na zamowienie ( 1 dzień )
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Alcohol dichl., Amylmethacres., Mentholu
Opakowanie: 30 ml
Rodzaj: Lek
EAN: 5909990569489
szt.
15,91 zł

Wskazania: Zakażenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

Przeciwwskazania: Nie stosować przy nadwrażliwości na składniki preparatu. Nie stosować u dzieci poniżej 6. lat. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Działanie: Substancje czynne zawarte w preparacie wykazują działanie bakteriobójcze na większość Gram-dodatnich i Gram-ujemnych bakterii wywołujących infekcje w jamie ustnej i gardle, a także przeciwgrzybiczym na grzyby powodujące pleśniawki. Neo-angin ma przyjemny smak i jest dobrze tolerowany.

Skład: 1 ml płynu zawiera substancje czynne: alkohol 2,4-dichlorobenzylowy 14,58 mg, p-pentylo-m-krezol 2,92 mg, mentol 0,87 mg oraz substancje pomocnicze: olejek z anyżu gwiaździstego, olejek miętowy, etanol, glikol propylenowy.

Zawartość opakowania: 30 ml roztworu.

Dawkowanie: Rozpylać preparat na miejsca zmienione chorobowo kilkakrotnie w ciągu dnia (do 6 razy na dobę), każdorazowo dwukrotnie naciskając głowicę. Każde naciśnięcie głowicy uwalnia dokładnie odmierzoną dawkę leku. Dwukrotne rozpylenie leku odpowiada jednej dawce.

Podmiot odpowiedzialny: Divapharma GmbH, Motzener Str. 41, D-12277 Berlin, Niemcy.

Informacja o produkcie: Divapharma GmbH, Motzener Str. 41, D-12277 Berlin, Niemcy.

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Płatności