Opinie o Nas NEO-ANGIN, tabletki do ssania z cukrem, 24 sztuki

Kategorie

NEO-ANGIN, tabletki do ssania z cukrem, 24 sztuki

Producent: DIVAPHARMA GMBH
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Alcohol dichl., Amylmethacres., Mentholu
Opakowanie: 24 tabl.
Rodzaj: Lek
EAN: 5909990166312
Data ważności: 2022.01.31
szt.
13,73 zł

Wskazania: Zakażenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

Przeciwwskazania: W przypadku wystepowania reakcji alergicznej na którykolwiek ze składników leku. Występowanie u pacjenta nietolerancji fruktozy. U dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Działanie: Substancje czynne zawarte w preparacie wykazują działanie bakteriobójcze na większość Gram-dodatnich i Gram-ujemnych bakterii wywołujących infekcje w jamie ustnej i gardle, a także przeciwgrzybiczym na grzyby powodujące pleśniawki. Neo-angin ma przyjemny smak i jest dobrze tolerowany.

Skład: Substancjami czynnymi leku są alkohol 2,4-dichlorobenzylowy, amylometakrezol i lewo-mentol. Jedna tabletka do ssania zawiera 1,2 mg alkoholu 2,4-dichlorobenżyłowego, 0,6 mg amylometakrezolu i 5,9 mg lewomentolu.Ponadto lek zawiera olejek z anyżu gwiaździstego, olejek miętowy, sacharozę, syrop glukozowy, kwas winowy, czerwień koszenilową A(E 124).

Jedna tabletka zawiera 1,14 g glukozy oraz 1,42 g sacharozy. Należy to wziąć pod uwagę u pacjentów z cukrzycą.

Zawartość opakowania: 24 pastylki.

Dawkowanie: Lek stosuje się doustnie. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 6 lat: należy powoli ssać 1 tabletkę co 2-3 godziny. Nie należy stosować więcej niż 6 tabletek na dobę.

Podmiot odpowiedzialny: Divapharma GmbH, Motzener Str. 41, D-12277 Berlin, Niemcy.

Informacja o produkcie: Divapharma GmbH, Motzener Str. 41, D-12277 Berlin, Niemcy.

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Płatności