Opinie o Nas NICOPASS 2,5 MG x 96szt. pastylki do ssania o smaku ŚWIEŻA MIĘTA

Kategorie

NICOPASS 2,5 MG x 96szt. pastylki do ssania o smaku ŚWIEŻA MIĘTA

Dostępność:
Na zamowienie ( 1 dzień )
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Nicotinum
Opakowanie: 96 szt.
Rodzaj: pastyl.do ssania 2,5 mg
EAN: 5909990833740
szt.
75,30 zł60,24 zł

NICOPASS to wyrób medyczny działający na bazie nikotyny. Przyczynia się do zneutralizowania dolegliwości związanych z zespołem odstawiennym i zaprzestaniem palenia tytoniu. Charakteryzuje się smakiem świeżej mięty.

Skład:
1 pastylka do ssania o smaku świeżej mięty zawiera 2,50 mg nikotyny co odpowiada 16,66 mg nikotyny z kationitem. Substancje pomocnicze: izomalt, hypromeloza, sodu węglan bezwodny, sodu wodorowęglan, aromat mięty pieprzowej, aromat korygujący smak GIVAUDAN, (naturalne substancje smakowe, maltodekstryna, guma arabska, glikol propylenowy), acesulfam potasowy, amonowy glicyryzynian, aspartam (E951).

Działanie:
Produkt zawiera nikotynę, której przyjmowanie w postaci pastylek do ssania, sprzyja złagodzeniu symptomów zespołu abstynencyjnego. Preparat pozwala przejść przez trudny dla palacza okres zrywania z nałogiem i nie poddać się silnej potrzebie zapalenia papierosa. Pastylka do ssania zostaje rozpuszczona w jamie ustnej w ciągu ok 30 minut. Nikotyna ulega wchłonięciu przez śluzówkę jamy ustnej. Swoje najwyższe stężenie wynoszące ok 4,20 ng/ml uzyskuje w ciągu ok 50 min po zażyciu jednej pastylki.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na substancje składowe produktu
- rzadkie palenie wyrobów tytoniowych
- niepalenie papierosów

Wskazania:
Pastylki należy stosować doustnie, do ssania u osób dorosłych lekko albo średnio uzależnionych od papierosów, które pragną zerwać z nałogiem.

Sposób użycia:
Stosować do ssania u osób dorosłych. W ramach 1 fazy należy ssać pastylkę gdy pojawia się potrzeba zapalenia papierosa. Przyjmować ok 8-12 pastylek w ciągu dobry, jednak nie więcej niż 20 pastylek/24h. Faza ta powinna trwać ok 12 tygodni. W ramach fazy 2, gdy potrzeba palenia będzie powoli ulegać zmniejszeniu, ilość przyjmowanych pastylek w ciągu doby należy ograniczać. Leczenie należy zakończyć gdy dawka zostanie zmniejszona do 1-2 pastylek/24h. Preparat nie powinien być stosowany dłużej niż pół roku.


Bestseller !!! Super oferta.

Płatności