Opinie o Nas NICORETTE FRUIT TABL.DO SSANIA 4 MG 20 TABL.

Kategorie

NICORETTE FRUIT TABL.DO SSANIA 4 MG 20 TABL.

Producent: MCNEIL AB
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Substancja czynna: Nicotinum
Opakowanie: 20 tabl.
Rodzaj: tabl.do ssania 4 mg
EAN: 5909991356194
Data ważności: 2021.05.31
szt.
14,38 zł

Opanuj głód nikotynowy z Tabletką do ssania NICORETTE® Fruit

Zmniejszają głód nikotynowy.

Opanuj głód nikotynowy z Tabletka do ssania NICORETTE® Fruit.

Głód nikotynowy może niespodziewanie przejąć nad Tobą kontrolę nawet w chwilach relaksu. Tabletki do ssania NICORETTE® Fruit są zawsze przy Tobie, by pomóc Ci opanować uczucie głodu nikotynowego już w ciągu 5 minut od podania dawki i pomóc w walce związanej z rzucaniem palenia.

Tabletki do ssania NICORETTE® Fruit w miarę rozpuszczania się, uwalniają do Twojego organizmu terapeutyczną dawkę nikotyny, przez co zmniejszają chęć sięgnięcia po papierosa i zwalczają objawy odstawienia.

Możesz używać do 15 tabletek dziennie, a potem redukować dzienną liczbę zażywanych tabletek aż do ograniczenia objawów odstawienia.

Pokonaj głód nikotynowy w każdym momencie, gdziekolwiek się znajdujesz.

Ograniczanie lub rzucanie palenia samo w sobie może już być wystarczająco stresujące. Bez względu na to, czy jesteś w pracy czy spędzasz wieczór z przyjaciółmi, przekonasz się, że Tabletki do ssania NICORETTE® Fruit o owocowym smaku są dyskretne i łatwe w użyciu, możesz ich użyć kiedy tylko poczujesz potrzebę ugaszenia głodu nikotynowego.

Dyskretne są nie tylko same tabletki ale również Małe , poręczne opakowanie, które możesz zabrać ze sobą wszędzie gdziekolwiek chcesz.

Orzeźwiający sposób na to, by zacząć ograniczać palenie!

Bez względu na to, czy próbujesz tylko ograniczyć liczbę wypalanych papierosów, czy też rzucić palenie na dobre, tabletki do ssania NICORETTE® Fruit mogą Ci w tym pomóc.dealnie sprawdzają się, kiedy w sytuacjach oczekiwania bądź stresu nachodzi Cię ochota zapalenia papierosa – np. w obecności dzieci, w pracy czy w pociągu. Kiedykolwiek będziesz ich potrzebować tabletki do ssania

NICORETTE® Fruit pomogą Ci zachować kontrolę nad głodem nikotynowym.


Płatności