Opinie o Nas NIZORAL 20mg/g, szampon leczniczy - 6ml, 6 saszetek

Kategorie

NIZORAL 20mg/g, szampon leczniczy - 6ml, 6 saszetek

Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Ketoconazolum
Opakowanie: 6 sasz.a 6ml
Rodzaj: Lek
EAN: 5909990304615
Data ważności: 2021.08.31
szt.
17,16 zł

Bestseller !!! Super oferta.


Wskazania: Leczenie i profilaktyka chorób skóry wywołanych przez drożdżaki z rodzaju Malassezia. Łupież owłosionej skóry głowy, łojotokowe zapalenie skóry, łupież pstry wywołany przez Pityriasis versicolor.

Przeciwwskazania: Jeśli u pacjenta stwierdzobo uczulenie (nadwrażliwość) na ketokonazol lub na którykolwiek z pozostałych składników leku.

Działanie: Nizoral w postaci szamponu leczniczego jest lekiem przeciwgrzybiczym do stosowania miejscowego na skórę. Lek zawiera substancję czynna ketokonazol.

Możliwe działania niepożądane: Może wystąpić pieczenie, swędzenie lub podrażnienie skóry, a także przetłuszczenie bądź przesuszenie włosów. Rzadko, głównie u pacjentów z chemicznie zniszczonymi lub z siwymi włosami, obserwowano odbarwienie włosów.

Skład: 1 g szamponu zawiera 20 mg ketokonazolu. Inne składniki to: sól sodowa eteru monolaurylolosulfonobursztynowego, sól disodowa eteru laurylosulfonowego, dietanolamid kwasu tłuszczowego oleju kokosowego, laurdimonium, makrogolu 120 metyloglukozodioleinian, kompozycja zapachowa, sodu chlorek, imidomocznik, sodu wodorotlenek, kwas solny stężony, erytrozyna sodowa, woda oczyszczona.

Zawartość opakowania: 6 saszetek po 6 ml szamponu (36 ml).

Dawkowanie: Zewnętrznie. Niewielką ilość szamponu nanieść na skórę głowy, wetrzeć i pozostawić na około 5 minut, a następnie spłukać. W łupieżu zwykłym i łojotokowym zapaleniu skóry preparat stosuje się leczniczo 2 razy w tygodniu przez 2-4 tygodnie, profilaktycznie raz na 1-2 tygodnie. W łupieżu pstrym: leczniczo - raz dziennie przez 5 dni, profilaktycznie przed okresem letnim - raz dziennie przez kolejne 3 dni.

Podmiot odpowiedzialny: One Johnson & Johnson Plaza, New Brunswick, New Jersey 08933.

Informacja o produkcie: Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa.

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności