Opinie o Nas NIZORAL 20mg/g, krem - 30g

Kategorie

NIZORAL 20mg/g, krem - 30g

Kod produktu: 5461601
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Ketoconazolum
Opakowanie: 30 g
Postać i dawka: krem 0,02 g/g
EAN: 5909990670123
Data ważności: 2019.12.31
szt.
20,67 zł


Wskazania: Miejscowe leczenie grzybicy skóry tułowia, pachwin, rąk i stóp wywołanych następującymi dermatofitami: Trichophyton, Trichophyton floccosum, Epidermophyton floccosum, Microsporum canis , a także drożdżycy skóry i łupieżu pstrego (Pityriasis versicolor). Lek Nizoral krem także jest zalecany w leczeniu łojotokowego zapalenia skóry, związanego z obecnością drożdżaka Pityrosporum ovale. ?

Przeciwwskazania: Jeśli u pacjenta stwierdzobo uczulenie (nadwrażliwość) na ketokonazol lub na którykolwiek z pozostałych składników leku.

Działanie: Lek w postaci kremu zawiera substancję czynną ketokonazol działa na dermatofity z rodzaju: Trichophyton, Epidermophyton, Microsporum i drożdżaki z rodzaju Candida i Malassezia (Pityrosporum).

Możliwe działania niepożądane: Może wystąpić podrażnienie i pieczenie skóry, rumień, reakcje nadwrażliwości. 

Skład: Substancja czynna: ketokonazol 20 mg/g. Substancje pomocnicze: glikol propylenowy, alkohol stearylowy, alkohol cetylowy, monostearynian sorbitanu, polisorbat 60, mirystynian izopropylu, siarczan sodu bezwodny, polisorbat 80, woda oczyszczona.

Zawartość opakowania: 30 g kremu.

Dawkowanie: Raz na dobę pokryć lekiem Nizoral krem chrobowo zmienione miejsca na skórze oraz skórę bezpośrednio do nich przylegającą.

Podmiot odpowiedzialny: One Johnson & Johnson Plaza, New Brunswick, New Jersey 08933.

Informacja o produkcie: Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa.

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności