Opinie o Nas NORMAFLEX - 2 x 60 SASZ. DUOPACK

Kategorie

NORMAFLEX - 2 x 60 SASZ. DUOPACK

Kod produktu: 3084061
Dostępność:
Na zamowienie ( 1 dzień )
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 60 sasz. (+ 60 sasz.)
Postać i dawka: saszet.
EAN: 5903111982430
szt.
73,48 zł


NORMAFLEX to starannie dobrane i wyselekcjonowane składniki, które wspomagają utrzymanie stawów w dobrej kondycji oraz sprawności ruchowej. Dzięki poszczególnym komponentom preparat NORMAFLEX charakteryzuje wielokierunkowe działanie.

  • KOLAGEN TYPU II tzw. natywny jest naturalnym składnikiem budulcowym stawów. Jest on podstawowym i najważniej­szym rodzajem kolagenu chrząstki stawowej. Kolagen typu II decyduje o właściwościach chrząstki, wytrzymałości i sprężystości, zapewniając stawom elastyczność.
  • Ekstrakt z owoców dzikiej róży wspomaga utrzymanie prawidłowej elastyczności oraz wytrzymałości stawów. Owoce dzikiej róży Rosa canina zawierają wiele cennych związków biologicznie aktywnych, ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Ekstrakt z kory sosny nadmorskiej jest źródłem proantocyjanidyn – przeciwutleniaczy roślinnych odpowiadających za neutralizację wolnych rodników – dzięki czemu korzystnie wpływa na funkcjonowanie stawów.
  • Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki a także wspiera utrzymanie prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Zalecana do spożycia w ciągu dnia porcja preparatu:
1 saszetka dziennie

Sposób użycia:

Saszetkę należy rozerwać i jej zawartość wycisnąć bezpośrednio do ust lub na łyżeczkę.

Normaflex nie wymaga rozpuszczania!

Płatności