Opinie o Nas OILATUM BABY, emulsja do kąpieli - 500ml bez opakowania

Kategorie

OILATUM BABY, emulsja do kąpieli - 500ml bez opakowania

Dostępność:
Na zamowienie ( 1 dzień )
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 500 ml
Rodzaj:
EAN: 5011091107276
szt.
70,78 zł

Bestseller !!! Super oferta.


Oilatum Baby emulsja do kąpieli, to kosmetyk dla dzieci od pierwszego dnia życia, który myje oraz chroni skórę niemowląt, dzieci i dorosłych. Po zastosowaniu skóra jest dobrze nawilżona i gładką w dotyku, bez potrzeby dodatkowego stosowania balsamów.

Wskazania: Prosta formuła emulsji Oilatum Baby, oparta na oleju mineralnym – ciekłej parafinie oraz niewielkiej ilości składników dodatkowych, minimalizuje ryzyko uczuleń i alergii. Nie zawiera barwników, substancji zapachowych oraz konserwantów, dzięki czemu emulsja może być stosowana już od 1. dnia życia dziecka.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników kosmetyku.

Działanie: Emolienty zawarte w emulsji tworzą cienką warstwę ochronną na skórze, chroniąc ją przed wysuszeniem i podrażnieniami z zewnątrz. Emulsja Oilatum Baby to 2 w 1 (myje i nawilża), dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego stosowania balsamów lub oliwek. Środek ma doskonałe właściwości myjące i pH neutralne dla skóry. Wystarczy już jedna nakrętka 15 ml na kąpiel.

Możliwe działania niepożądane: 

Skład: Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, PEG-8 Dilaurate, Cetyl Acetae, PEG-40 Sorbitan PEtrolate, Stearyl Acetate, Oleyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol.

Zawartość opakowania: 500 ml

Dawkowanie: Emulsje Oilatum BABY stosuje się najczęściej jako dodatek do kąpieli, ale może być również stosowana bezpośrednio na zwilżoną skórę. Kąpiele dla dorosłych: Do napełnionej wodą do wysokości 20 cm wanny dodać 3-4 nakrętki emulsji Oilatum. Pozostać w kąpieli 10 – 20 minut, a następnie osuszyć delikatnie skórę recznikiem. Kąpiele dla dzieci: Do napełnionej wodą do wysokości 20cm wanny dodać 1-2 nakrętki emulsji Oilatum. Zanurzone ciało delikatnie masować gąbką, a następnie osuszyć skórę ręcznikiem. Kąpiele dla niemowląt: Do wypełnionej wodą wanienki dodać 1 - 2 nakrętki emulsji Oilatum. Zanurzone ciało delikatnie masować gąbką, a następnie osuszyć skórę ręcznikiem. Miejscowe oczyszczanie skóry: Niewielką ilość emulsji Oilatum BABY wetrzeć w zwilżoną uprzednio skórę, a następnie spłukać wodą i osuszyć ręcznikiem.

Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o., Al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa

Informacja o produkcie: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o., Al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności