Opinie o Nas PASTA CYNKOWA 25% (Avena), pasta na skórę - 20g

Kategorie

PASTA CYNKOWA 25% (Avena), pasta na skórę - 20g

Kod produktu: 3230002
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Zinci oxidi pasta
Opakowanie: 20 g
Rodzaj: Lek
EAN: 5909990627943
Data ważności: 2019.05.31
szt.
2,82 zł


Wskazania: Pasta cynkowa stosowana pomocniczo w stanach zapalnych skóry, trądziku jako środek wysuszający.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik pasty. Nie stosować w ostrych stanach zapalnych skóry, na otwarte rany lub nie zagojone, sączące miejsca na skórze i strupy.

Działanie: Ściągające, słabe przeciwbakteryjne, wysuszające.

Możliwe działania niepożądane: U niektórych pacjentów może wystąpić miejscowe podrażnienie skóry. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.

Skład: 100 g preparatu zawiera: tlenek cynku 25 g, substancje pomocnicze: skrobia pszeniczna, wazelina biała.

Zawartość opakowania: 20 g

Dawkowanie: Niewielką ilością pasty smarować 1-2 razy dziennie zmienione chorobowo miejsca na skórze. Preparat nakładać bezpośrednio ręką po uprzednim dokładnym umyciu dłoni. Czynność mycia powtórzyć po nałożeniu preparatu na chore miejsce na skórze. Preparat do użytku zewnętrznego.

Podmiot odpowiedzialny: Laboratorium Farmaceutyczne "Avena", Sokulska-Dura i Palmowski Sp.J., ul. Leśna 42, 86-031 Osielsko

Informacja o produkcie: Laboratorium Farmaceutyczne "Avena", Sokulska-Dura i Palmowski Sp.J., ul. Leśna 42, 86-031 Osielsko

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności