Opinie o Nas PRENATAL CLASSIC, tabletki powlekane - 90 sztuk

PRENATAL CLASSIC, tabletki powlekane - 90 sztuk

Producent: HOLBEX
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 90 tabl.
Rodzaj: Suplement diety
EAN: 5907513003502
Data ważności: 2022.09.30
szt.
60,94 zł

Prenatal Classic

Suplement diety

 • Prawidłowy przebieg ciąży
 • Prawidłowy rozwój płodu

Suplement diety Prenatal  Classic  jest unikalnym preparatem polecanym kobietom w okresie od 13. tygodnia ciąży do końca okresu karmienia piersią.

Prenatal Classic jest preparatem szczególnie polecanym dla kobiet w II trymestrze ciąży do końca karmienia piersią. Zawiera cholinę oraz kompleks niezbędnych składników, wyselekcjonowanych pod względem korzystnego wpływu na matkę i dziecko, w odpowiednio wysokich dawkach rekomendowanych przez ekspertów1 oraz PTG2.

Prawidłowy rozwój płodu oraz  prawidłowy przebieg ciąży:

 • Cholina (125 mg)  to składnik wspierający prawidłowe funkcjonowanie wątroby matki. Bierze także  udział w przewodzeniu impulsów nerwowych jako acetylocholina, dzięki czemu wspomaga rozwój i funkcjonowanie układu nerwowego płodu.
 • Folactiv® (800 µg)  to podwójne źródło folianów wspierające  podziały komórkowe, istotne dla wzrastania płodu. Dodatek  Folactiv® jest szczególnie korzystny dla osób z wolniejszym metabolizmem kwasu foliowego. Dotyczy to co drugiej kobiety w Polsce.
 • MetylB12® (4 µg) to gotowa forma witaminy B12, która warunkuje wykorzystanie kwasu foliowego oraz wspiera syntezę DNA płodu.
 • Cholina wraz z kwasem foliowym obecnym w Folactiv® oraz Metyl B12 i  witaminą B6 wspomagają utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Obniżenie stężenia tego związku we krwi matki ma korzystny wpływ na przebieg ciąży i zdrowie dziecka .
 • Jod (200 µg) wraz z selenem (55 µg)pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy, co ma wpływ na prawidłowy rozwój układu nerwowego dziecka i może  odpowiadać za jego inteligencję w przyszłości.  ,
 • Witamina D w zalecanej dawce dziennej 2000 j.m.  pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, jest ważna dla  wzrostu i rozwoju kości u dziecka.

Profilaktyka niedokrwistości:

Połączenie żelaza (60 mg) z  kwasem foliowym zawartym  w Folactiv® oraz witaminami B6 i B12 aktywnie wspiera procesy krwiotworzenia. Optymalna dawka żelaza  redukuje ryzyko niedokrwistości u ciężarnych oraz zaburzeń rozwoju u dziecka .

Sposób użycia:

Najlepiej przyjmować jedną tabletkę dziennie w trakcie posiłku.

Informacje dodatkowe:

 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
 • Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.
 • Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie).
 • Nie należy go stosować po terminie ważności.
 • Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu , bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

 


Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.

Płatności