Opinie o Nas SIMETIGAST FORTE 240MG, kapsułki twarde - 20 sztuk

Kategorie

SIMETIGAST FORTE 240MG, kapsułki twarde - 20 sztuk

Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Simeticonum
Opakowanie: 20 kaps.
Rodzaj: Suplement diety
EAN: 5903060014596
Data ważności: 2020.08.31
szt.
16,59 zł

Bestseller !!! Super oferta.


Wskazania: Wyrób medyczny Simetigast Forte przeznaczony jest do łagodzenia objawów związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w obrębie jamy brzusznej. Gromadzenie się gazów, piany i powietrza w przewodzie pokarmowym.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Działanie: Simetigast Forte przeznaczony jest do łagodzenia objawów związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w obrębie jamy brzusznej, do których należą: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie. Wyrób medyczny Simetigast Forte wspomaga również usuwanie piany, gazów i powietrza z przewodu pokarmowego przed badaniami diagnostycznymi jamy brzusznej - ultrasonografią, endoskopią i radiografią dzięki czemu ulega poprawie jakość uzyskiwanych obrazów.

Skład: 1 kapsułka zawiera 240 mg symetykonu oraz substancje pomocnicze: żelatynę, glicerynę, żółcień pomarańczową oraz wodę oczyszczoną.

Zawartość opakowania: kapsułki elastyczne, 20 sztuk.

Dawkowanie: W zaburzeniach żołądkowo-jelitowych: dorośli i młodzież powyżej 12-go roku życia 2-3 razy dziennie po 1 kapsułce. Kapsułkę należy przyjmować podczas jedzenia lub po posiłku. Przyjmować w całości popijając wystarczającą ilością płynu. Przed badaniami diagnostycznymi: 1 kapsułka wieczorem w dniu poprzedzającym badanie i 1 kapsułka rano w dniu badania.

Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA, ul. Pelplińska 19, 83-200 Starogard Gdański.

Informacja o produkcie: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA, ul. Pelplińska 19, 83-200 Starogard Gdański.

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności