Opinie o Nas SymbioLact Comp. - 30 saszetek

Kategorie

SymbioLact Comp. - 30 saszetek

Producent: Symbiopharm GmbH
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 30 saszetek
Rodzaj:
EAN: -07493425
Data ważności: 2021.08.30
szt.
99,40 zł79,50 zł

Suplement diety

Produkty SymbioLact® zawierają bakterie kwasu mlekowego. Regularne przyjmowanie preparatu SymbioLact® rozpuszczone w szklance wody pomoże przywrócić równowagę flory bakteryjnej jelit. W ten sposób wspomagasz pracę jelit oraz prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Liczne badania wykazały, iż systematycznie przyjmowane bakterie kwasu mlekowego (np. w postaci produktu SymbioLact® ) obecne są w jelicie w ciągu 24 godzin. Aby ich oddziaływanie na florę bakteryjną jelit było dłuższe, zaleca się spożywać produkty SymbioLact® przez kilka miesięcy. Z myślą o osobach, u których występuje silna nadwrażliwość pokarmowa, firma SymbioPharm GmbH opracowała nowy probiotyk. Produkt SymbioLact® Pur nie zawiera kazeiny, laktozy i glutenu przez co jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu u osób z alergią lub nietolerancją.

Właściwości produktu:

  • Nie zawiera środków drażniących, sztucznych aromatów i stabilizatorów
  • Zawiera biotynę (30 µg/saszetka) wspomagającą prawidłowy stan błony śluzowej jelita
  • Łatwy w przygotowaniu
  • Nowoczesne przechowywanie w temperaturze pokojowej
  • Bakterie kwasu mlekowego w preparatach SymbioLact® charakteryzują się silnym przyleganiem do komórek nabłonka oraz przeżywaniem w soku żołądkowym i solach żółci

Liczne badania potwierdziły, iż podczas regularnego przyjmowania bakterii kwasu mlekowego możliwe jest ich korzystne oddziaływanie na organizm już po upływie 24 godzin. Aby uzyskać długotrwały efekt stabilizujący środowisko jelit, zaleca się przyjmowanie produktów SymbioLact® przez okres kilku miesięcy.

Składniki:

1 saszetka (2g) zawiera: Lactobacillus paracasei (LC-01TM) ? 2.0 x 108 CFU; Lactobacillus acidophilus (LA-5®) ? 2.0 x 108 CFU; Lactococcus Lactis

(R-707-1TM) ? 2.0 x 108 CFU; Bifidobacterium Lactis (BB-12®) ? 2.0 x 108 CFU.

maltodekstryny, bakterie kwasu mlekowego (j/w), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), biotyna (30 µg/saszetka).

Informacje dodatkowe:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie).

Nie należy go stosować po terminie ważności.

Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu , bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

 


Płatności