Opinie o Nas TANTUM VERDE, pastylki twarde, miodowo-pomarańczowy - 20 sztuk

Kategorie

TANTUM VERDE, pastylki twarde, miodowo-pomarańczowy - 20 sztuk

Dostępność:
Jest na Pokornej 2 Jest na Pokornej 2
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Benzydaminum
Opakowanie: 20 pastyl.
Rodzaj: Lek
EAN: 5909990933624
Data ważności: 2022.09.30
szt.
16,84 zł

Wskazania: Lek stosuje się do leczenia dolegliwości i objawów (ból, zaczerwienienie, obrzęk) związanych ze stanami zapalnymi jamy ustnej i gardła.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Działanie: Benzydamina charakteryzuje się działaniem przeciwzapalnym i przeciwbólowym oraz działa miejscowo znieczulająco i odkażająco. lek miejscowo dobrze się wchłania osiągając duże stężenie w tkankach objętych procesem zapalnym. lek jest na ogól dobrze tolerowany i nadaje się do miejscowego leczenia objawów zapalenia.

Skład: 1 pastylka zawiera substancję czynną: 3 mg benzydaminy chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: izomalt, mentol racemiczny, aspartam, kwas cytrynowy jednowodny, kompozycja smakowo-zapachowa miętowa, kompozycja smakowo-zapachowa cytrynowa, żółcień chinolinowa, indygotyna. Pastylki o smaku miodowo-pomarańczowym.

Zawartość opakowania: 20 pastylek twardych

Dawkowanie: O ile lekarz nie zaleci inaczej należy ssać po 1 pastylce 3 razy na dobę.

Podmiot odpowiedzialny: Aziende Chimiche Riunite Angelini Francesco A.C.R.A.F. S.p.A., Viale Amelia 70, 00181 Rzym, Włochy. 

Informacje o produkcie: Angelini Pharma Polska sp. z o. o., ul. Podleśna 83, 05-552 Łazy

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Płatności