Opinie o Nas TRILAC PLUS - 30 KAPS.

Kategorie

TRILAC PLUS - 30 KAPS.

Dostępność:
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 30 kaps.
Rodzaj: Suplement diety
EAN: 5901769060050
Data ważności: 2021.01.31
szt.
22,30 zł14,88 zł

Trilac plus

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego

Trilac plus to probiotyk, który powinien być stosowany w trakcie i po antybiotykoterapii w celu uzupełnienia naturalnej flory bakteryjnej organizmu; trilac plus pomaga w uzupełnieniu mikroflory przewodu pokarmowego, skraca czas trwania biegunki infekcyjnej oraz działa wspomagająco w utrzymaniu prawidłowej pracy jelit, może być uzupełnieniem diety w przypadku biegunek podróżnych.

Trilac plus dzięki zawartości wyselekcjonowanych szczepów rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium przyczynia się do kolonizacji zarówno jelita cienkiego jak i jelita grubego.

Trilac plus warunkuje kompleksową osłonę podczas antybiotykoterapii oraz podczas biegunek.

Do postępowania dietetycznego:

  • przy zaburzeniach ze strony przewodu pokarmowego w trakcie i po antybiotykoterapii
  • wspomagająco przy leczeniu biegunek infekcyjnych również pochodzenia wirusowego
  • dla zachowania prawidłowej pracy jelit i wspomagania procesu trawienia
  • przy wystąpieniu tzw. biegunki podróżnych lub profilaktycznie

Zalecane spożycie:dorośli: 1 kapsułka dziennie, niemowlęta i dzieci: 1 kapsułka dziennie, zawartość kapsułki wysypać na łyżeczkę i wymieszać w niewielkiej ilości letniego płynu (przegotowanej wody, mleka lub jogurtu), a następnie podać do wypicia.

Składniki:

Substancja wypełniająca - glukoza bezwodna; fruktooligosacharydy; liofilizowany szczep Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) w ilości min. 1,6 mld CFU/kapsułkę; mieszanka liofilizatu 3 szczepów w ilości min. 1,6 mld CFU/kapsułkę, w proporcji: Lactobacillus acidophilus 46,5% Bifidobacterium lactis 47,5% Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus 6%; stabilizator - kwas L-askorbinowy; hypromeloza; substancja zagęszczająca - guma gellan (E418); barwnik - dwutlenek tytanu (E171).

Informacje dodatkowe:

  • Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.
  • Przed zastosowaniem środka spożywczego specjalnego przeznaczenia medycznego należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie).
  • Nie należy go stosować po terminie ważności.
  • Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu , bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.

Płatności