Opinie o Nas LABOFARM - Valdix 60 tabl.

LABOFARM - Valdix 60 tabl.

Dostępność:
Na zamowienie ( 1 dzień )
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Substancja czynna: Valerianae radix
Opakowanie: 60 tabl. (pojem.)
Rodzaj: Lek
EAN: 5909990016846
szt.
26,97 zł

Wskazania: Łagodne działanie uspokajające, ułatwiające zasypianie.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Działanie: Produkt leczniczy przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach, jego skuteczność opiera się na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Skład: Korzeń kozłka 400 mg. Jedna tabletka zawiera nie mniej niż 0,32 mg kwasów walerenowych.

Zawartość opakowania: tabletki, 60 sztuk.

Dawkowanie: Młodzież powyżej 12 lat, dorośli, osoby w podeszłym wieku: 1-2 tabletki do 3 razy na dobę, w łagodnych stanach niepokoju. W trudnościach z zasypianiem 1-2 tabletki poł godziny przed snem lub, jeśli konieczne dodatkowo 1-2 tabletki wieczorem.

Podmiot odpowiedzialny: Innowacyjno-Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm, mgr farm. Tadeusz Pawełek, ul. Lubichowska 176 b, 83-200 Starogard Gdański, Polska.

Informacja o produkcie: Innowacyjno-Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm, mgr farm. Tadeusz Pawełek, ul. Lubichowska 176 b, 83-200 Starogard Gdański, Polska.

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Płatności