Opinie o Nas VERADERM, żel do leczenia blizn - 14g

Kategorie

VERADERM, żel do leczenia blizn - 14g

Kod produktu: 8014001
Producent: IMPLANTECH
Dostępność:
Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32 Jest na Pokornej 2 i Pełczyńskiego 32
Czas realizacji: Do 2 dni. Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia
Opakowanie: 14 g
Postać i dawka:
EAN: 5907599957003
Data ważności: 2022.09.30
szt.
99,80 zł79,86 zł

Bestseller !!! Super oferta.


Wskazania: Veraderm żel do leczenia blizn został specjalnie opracowany w celu miejscowego leczenia keloidów i blizn przerostowych, powstałych w wyniku uszkodzenia skóry przez oparzenie, otarcie lub skaleczenie.

Przeciwwskazania: Należy uważać przy stosowaniu żelu na świeżo wygojone tkanki. Nie stosować na otwarte rany lub miejsca zainfekowane. 

Działanie: Żel Veraderm jest medycznym kompozytem silikonowym. tworzy on na powierzchni skóry cienką, nieprzepuszczalną dla wody membranę, która stanowi niewidoczny bandaż. Badania kliniczne zdecydowanie sugerują, że veraderm jest efektywny przy leczeniu keloidów i blizn przerostowych.

Skład: Polisiloksany.

Zawartość opakowania: 14 g żelu.

Dawkowanie: Umyć i wysuszyć leczone miejsce. Nałożyć palcem na leczone miejsce niewielką ilość żelu Veraderm. Delikatnie usunąć nadmiar żelu. Zbyt duża ilość żelu może plamić bieliznę lub odzież. Stosować dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Po prawidłowym nałożeni żelu można pokrywać go różem lub innym kosmetykiem kamuflującym.

Podmiot odpowiedzialny: Implantech, 6025 Nicolle Street, Ventura, CA 93003, Stany Zjednoczone.

Informacja o produkcie: Implantech, 6025 Nicolle Street, Ventura, CA 93003, Stany Zjednoczone?.

Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Płatności