Opinie o Nas Prawo do odstąpienia od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy

Zgodnie z Ustawą o Szczególnych Warunkach Sprzedaży Konsumenckiej oraz o Zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz.U. 2002, nr. 141, poz. 1176) oraz Ustawą o Ochronie Niektórych Praw Konsumentów (Dz.U. 2000, nr 22 poz. 271) reklamacje są przyjmowane przez Aptekę Gold w terminie do 14 dni od otrzymania zamówienia przez Klienta. Klientowi zawsze przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty odbioru przez upoważnionego przez Klienta kuriera firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Klienci Apteki Gold zawsze mają prawo do zwrotu produktów zakupionych wysyłkowo w terminie do 14 dni od jego otrzymania bez podawania przyczyny zwrotu.
Apteka Gold bierze pełną odpowiedzialność w przypadku nieotrzymania przez Klienta zamówienia z winy Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. W takich sytuacjach Klient otrzymuje zwrot wpłaconej kwoty lub ponownie wysyłane jest zamówienie.
Rezygnacja z zakupu. Klient ma prawo rezygnacji z zakupionego
wysyłkowo produktu/produktów i jego zwrotu do Apteki Gold bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku zwrotu produktów należy odesłać go wraz z paragonem lub fakturą VAT (dowodem zakupu). Koszty zwrotu produktów wynikający jedynie z rezygnacji Klienta pokrywa Klient. Apteka Gold zwraca należność na konto Klienta lub wymienia na inny produkt - o tym decyduje wyłącznie Klient.

Płatności